14.01-20.01.2024 r. Obóz zimowy „Psy Północy” – Ząb BRAK WOLNYCH MIEJSC

2040 

W programie obozu „Psy Północy” znajdują się zajęcia z psami zaprzęgowymi, aquapark, termy oraz wycieczki krajobrazowe. Malownicza sceneria górska z ekstremalnie ciekawym programem zajęć. Na obozie w pełni wypełniony czas na dobrej zabawie w miłym towarzystwie.

BRAK WOLNYCH MIEJSC! – zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu dokonania zapisu na listę rezerwową lub wyboru innego  terminu wyjazdu.

Brak w magazynie

Kategorie: ,

Opis

Na obóz zaprasza hodowca psów rasy Alaskan Malamute i Łajki Jakuckiej z Klanu Wydry, instruktor sportu psich zaprzęgów, licencjonowany zawodnik Polskiego Związku Sportu Psich Zaprzęgów, kilkakrotny MISTRZ POLSKI I VICE MISTRZ POLSKI w klasie D2 i C2, zawodnik Mistrzostw Świata i Pucharu Europy.

Grzegorz Wydra

WPROWADZENIE:  Zimowy obóz w Zębie to świetna alternatywa dla osób kochających górskie, zimowe pejzaże oraz zwierzęta. Okolica, w której uczestnicy będą zakwaterowani otacza malowniczy krajobraz z pięknymi lasami oraz szlakami turystycznymi. Wyjazd z psami zaprzęgowymi to świetna okazja do wspólnego spędzania czasu, nauki oraz zabawy. Każdy uczestnik obozu będzie miał możliwość zdobycia wiedzy na temat dyscypliny sportu – wyścigów psich zaprzęgów, poznania kultury i życia maszera, weźmie udział w trenowaniu i szkoleniu psów, zgłębi oraz pozna tajniki psychologii zwierząt. Na obozach przeżyjemy wspaniałe sportowe chwile przy wspólnej pracy z psami. Zajęcia zapewnią dużo satysfakcji i dobrej zabawy.

PROGRAM: Podczas zajęć z psami zaprzęgowymi uczestnicy: oswajają, wyprowadzają, sprzątają i karmią psy (spędzają czas z psami); uczą się ubierać szelki; zdobywają informacje na temat psów zaprzęgowych i sportu psich zaprzęgów; kultury i życia maszera. Następnie uczą się komend i zasad współpracy z psami, biorą udział w mini wyścigu Canicrossie oraz jeździe na saniach fińskich i sportowych. W fazie finałowej uczestnicy są przewożeni zaprzęgiem, a najlepsi mogą sami nim pokierować. W przypadku braku śniegu, sanie są zastąpione specjalnymi wózkami.

Dodatkowym elementem programu podczas obozu są wycieczki krajobrazowe oraz wizyty w Aquaparku oraz Termach.

Wieczorami nie zabraknie czasu na regenerację, gry i zabawy integracyjne jak również ognisko z kiełbaskami czy dyskotekę.

CENA ZAWIERA:

  • zakwaterowanie w pokojach 2-5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV
  • wyżywienie 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja) oraz wodę pitną i herbatę (nieograniczona ilość)
  • transport autokarowy na trasie Warszawa – Ząb – Warszawa
  • ubezpieczenie od NNW
  • opiekę wychowawczą, animatorską oraz instruktorską
  • program obozu.

Na obóz zapraszają hodowcy psów rasy Alaskan Malamute i Łajki Jakuckiej z Klanu Wydry oraz Siberian husky z TAKUNA FCI

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z „WARUNKAMI”, KTÓRE ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAKŁADCE DODATKOWE INFORMACJE.

Informacje dodatkowe

TERMIN

14.01 – 20.01.2024 r.

CZAS TRWANIA

7 dni (6 nocy)

DLA KOGO

dzieci i młodzież w wieku 8 – 17 lat (uczestnicy podzieleni na 4 grupy wiekowe). W wydarzeniu może uczestniczyć młodsze, starsze rodzeństwo oraz RODZICE po wcześniejszym kontakcie z organizatorem.

LOKALIZACJA

Nowo otwarty obiekt na Podhalu. Dom znajduje się w malowniczej miejscowości Ząb niedaleko Gubałówki.

Dom Wypoczynkowy Jarosze – Renata i Jan Kluś, ul. Jarosze 12, 34-521 Ząb

KONTAKT

biuro@nacalezycie.org, rezerwacje@nacalezycie.org, tel. +48506043484

REZERWACJA

Umożliwiamy dwa sposoby rezerwacji:

1) rezerwacja na stronie www. Wybierasz wydarzenie oraz termin, który Ciebie interesuje. Dodajesz je do panelu rezerwacji. Wypełniasz dane w panelu rezerwacji. Następnie sprawdzamy dane i zatwierdzamy rezerwację. Organizator potwierdza rezerwację, przesyła dokumenty kwalifikacyjne oraz podaje terminy płatności.

2) omijając rezerwację na stronie www, wysyłając zgłoszenie na adres mailowy rezerwacje@nacalezycie.org. W tytule wpisujesz termin turnusu, w treści, ponownie termin wyjazdu, imię i nazwisko uczestnika/uczestników, PESEL oraz numer telefonu do opiekuna/rodzica. Prosimy o wpisanie w mailu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Na Całe Życie z siedzibą Józefów (05-420), ul. Godebskiego 67.

KURATORIUM

Informujemy, iż wszystkie nasze wyjazdy zgłaszamy do Kuratorium nie później niż na 21 dni przed terminem rozpoczęcia obozu.

Każdy rodzic, opiekun może dowiedzieć się, czy wypoczynek, na który wybiera się jego dziecko, został zgłoszony w specjalnej bazie danych uruchomionej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej dostępnej pod adresem: https://wypoczynek.men.gov.pl.

WARUNKI

Wysyłając z Nami dziecko wyrażasz zgodę na bezpłatne przystąpienie swojego dziecka do Klubu Aktywnego Dziecka, który prowadzony jest przez Stowarzyszenie Na Całe Życie. Dokumenty członkowskie zostaną dołączone do dokumentów wyjazdowych i przesłane drogą elektroniczną.