18.08 i 25.08.2022 r. – Komunikacja bez przemocy dla rodziców i opiekunów

2 dniowy warsztat. Ilość osób w grupie ograniczona. O uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń oraz zakwalifikowanie się do projektu DLA RODZINY. W ramach projektu rodziny będą mogły wziąć darmowy udział w oferowanych szkoleniach, konsultacjach psychologicznych i coachingowych oraz wyjściach do kina, teatru, czy wyjazdu weekendowego.

Kategorie: ,

Opis

Stowarzyszenie Na Całe Życie w ramach projektu „Dla Rodziny” zaprasza do udziału w warsztatach z zakresu Komunikacji bez przemocy dla rodziców i opiekunów współfinansowanych ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Czym jest komunikacja międzyludzka? Czy potrafimy się komunikować bez przemocy? Od czego zależy dobry wynik komunikacji? Jacy jesteśmy w relacjach z innymi: ulegli czy agresywni? Może empatia nie jest wam obca, a może jesteście asertywni? Na te inne pytania znajdziecie odpowiedzi podczas szkolenia. W trakcie zajęć dowiecie się jak wykorzystać elementy Komunikacji Bez Przemocy w codziennych kontaktach międzyludzkich.

TERMINY SPOTKAŃ: 18.08 i 25.08.2022 r., 2 spotkania po 3h. Ilość miejsc ograniczona

START: godz. 17:00 czas trwania około 3 godz.

MIEJSCE REALIZACJI: Warszawa, informacja wkrótce

KOSZT: Bezpłatne dla osób, które zostaną zakwalifikowane do projektu „Dla Rodziny” (1 zgłoszenie = 1 zgłoszenie rodziny do udziału w programie)

WIĘCEJ INFORMACJI: e-mail: rezerwacje@nacalezycie.org lub tel:+48 790554430

PROWADZĄCY: Dawid Stępak

Informacje dodatkowe

Termin i godzina

1) 18.08.2022 – start godz. 17:00 czas trwania około 3 godz.
2) 25.08.2022 – start godz. 17:00 czas trwania około 3 godz.

Miejsce

Warszawa, informacja wkrótce

Koszt

Koszt udziału w warsztacie dla osób, które zapiszą się i zakwalifikują do projektu "DLA RODZINY" współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego wynosi 0 zł.

W przypadku nie zebrania odpowiedniej ilości uczestników do utworzenia grupy zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu.

Osoby, które nie zakwalifikują się do projektu w "DLA RODZINY" mogą wykupić od Nas warsztat i przystąpić w innym terminie. Koszt takiego warsztatu wynosi 360 zł/os.