Tomasz Jan Wydra, Prezes Zarządu

Człowiek niezwykle pogodny i pozytywnie nastawiony do życia, z ogromną ufnością podchodzący do drugiego człowieka i przyciągający ludzi do siebie jak magnes. Praca z młodzieżą sprawia mu przyjemność, daje siły i nakręca do działania. Chociaż nie zawsze tak było. W życiu próbował wielu rzeczy (m.in. skończył Technikum Drogowe i rozpoczął studia na Politechnice Warszawskiej). Jednak, w końcu odkrył to, co najbardziej go pociąga: pomoc drugiemu człowiekowi. Ukończył Wyższą Szkołę Pedagogiczną ZNP w Warszawie oraz Szkołę Policealną Pracowników Służb Społecznych im. prof. Aleksandra Kamińskiego. Rozpoczął pracę jako wychowawca, opiekun i animator czasu wolnego. Polubił tę pracę. Wciela w życie słowa Janusza Korczaka: „Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Tym uśmiechem chce zarazić innych. Lubi piłkę nożną, uwielbia morze i góry. Jego marzeniem jest opłynąć katamaranem cały świat. A w opinii innych ludzi: „Młody, ambitny, z głową pełną marzeń. Człowiek o niebywałej umiejętności wyczucia emocji drugiego człowieka. Potrafi słuchać i przekuć potrzeby innych na czyny”.

Piotr Stańczak, V-ce Prezes Zarządu

Krzysztof Wydra, V-ce Prezes Zarządu

Honorata Jaworek, Sekretarz

Z zawodu jestem politologiem o specjalności praca socjalna oraz pedagogiem przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Ze Stowarzyszeniem współpracuję od początku jego istnienia, a z Prezesem od Jego urodzenia. Jako starsza siostra wprowadziłam Go w świat pedagogiki. Od kiedy pamiętam moim marzeniem była praca, a raczej uczestniczenie w procesie wychowawczym dzieci i młodzieży. Fascynuje mnie niepowtarzalność każdej osoby, jednocześnie mobilizuje do szukania kolejnych pomysłów na zbudowanie relacji i spędzenie wspólnego, dobrego czasu. Lubię sport, muzykę, taniec. Współpracowałam ze Świetlicą Socjoterapeutyczną Serduszka dla Dzieci. Byłam Instruktorem Pierwszej Pomocy PCK. Prowadziłam zajęcia dla dzieci w ramach akcji “Cała Polska czyta dzieciom”. Moim stałym miejscem zatrudnienia był państwowy urząd. Bliski mojemu sercu jest temat rodzicielstwa zastępczego i adopcyjnego oraz z tym związane aspekty np. złożonej traumy rozwojowej, budowania więzi i przywiązania, FAS, SI. Obecnie całą swoją wiedzę i umiejętności wykorzystuję wychowując dwójkę wspaniałych dzieci.

Bartłomiej Nurzyński, Skarbnik

bankier inwestycyjny pracujący dla BNP Paribas w Londynie. Tworzy produkty strukturyzowane na rynek Polski, Węgier i Słowacji. Absolwent finansowej ekonomii na London City University oraz ryzyka i finansów na Imperial College Business School. Obie uczelnie ukończył z wyróżnieniem. W przeszłości trader pochodnych ropy w Mandara Capital, pracował na desku benzyny. W życiu pragnie zbudować karierę w finansach, założyć własny biznes oparty na kryptowalutach i być szczęśliwym. W wolnych chwilach zakochany w piłce nożnej. Od lat grywa co najmniej raz w tygodniu, a najczęściej bywa na meczach londyńskiego Millwall. W stowarzyszeniu nieprzerwanie od stycznia 2011, bierze udział w formalnej organizacji działalności i pełni funkcję doradcze przy strategi finansowej projektów.