Oleksandra Melnychenko – jest studentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jako wolontariuszka uczestniczy w stowarzyszeniach działających na rzecz uchodźców i aktywnie wspierających Ukraińców w Polsce. Tymi instytucjami są między innymi Stowarzyszenie Interwencji Prawnej i Centrum Wielokultorowe. Z samego dzieciństwa próbowała siebie w różnych dziedzinach sportowych i artystycznych zwłaszcza taniec, wspinaczka górska, teatr, rysowanie i rękodzieło. Swój wolny czas spędza aktywnie z młodszym rodzeństwem podczas jazdy na rowerach bądź gry w tenis stołowy. Jest twórczą i aktywną osobą. Szybko nawiązuje kontakt z dziećmi.

Monika Raczyńska – studentka Wydziału Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Jak Napoleon mała wzrostem wielka duchem. Odpowiedzialna, kreatywna jak i skuteczna w działaniu . Bardzo lubi pracować z dziećmi. Z nią nikt się nie nudzi! Każdą drużynę poprowadzi do zwycięstwa. Jej mottem jest „darować bez wahania , tracić bez żalu i zdobywać bez chciwości”- George Sand.

Zaświadczenia:

  • Certyfikat ukończenia z wyróżnieniem kursu animator zabaw dla dzieci zorganizowany przez Stowarzyszenie Na Całe Życie w Warszawie

Roksana Szmigiero z wykształcenia aktorka i manager kultury. Od lat związana z warszawskimi teatrami. Producentka wielu spektakli teatralnych takich jak :„Matka” Witkacego, „Wszystkie bitwy Amy Winehouse”, „Circus Kafka”, „Akademia Pana Kleksa”, „Planeta B”, „Jentl”, ”I była miłość w Getcie a także spektakli operowych „Skrzypek na Dachu”w kooperacji z teatrem Muzycznym z Łodzi w Operze Leśnej w Sopocie i „Castor et Pollux” w Warszawskiej Operze Kameralnej. Wiele lat pracowała jako szefowa impresariatu współpracując z teatrami w całej Polsce. Realizowała spektakle na wielu festiwalach, także poza granicami kraju. Pracowała przy koncertach takich gwiazd jak Elton John, Andrea Bocceli, Moscow City Ballet oraz przy unikalnym projekcie muzycznym jakim była Rock Opera Krzyżacy. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w teatrach publicznych jak i prywatnych. Nadzorowała projekty takie jak : I Międzynarodowy Konkurs im. Szymona Szurmieja na Dramat Współczesny o Tematyce Żydowskiej oraz współpracowała przy nagraniu finałowej Gali Konkursu z TVP Kultura. Obecnie pracuje jako project manager u Augustina Eguroli ( czy jak się to piszę). Teatr to jej miejsce na ziem. Ze Stowarzyszeniem Na Całe Życie związana od 2018 r. W ramach swoich działań prowadziła warsztaty artystyczne i pełniła funkcję pomocy wychowawcy, a w późniejszym etapie wychowawcy.

Natalia Melnychenko – z zawodu jest księgową, jednak z racji na bardzo aktywną osobowość, nie odnajdywała się w pracy za biurkiem i zaczęła szuka nowych doświadczeń. Lubi poznawać świat, podróżować. Od kilku lat wspiera Stowarzyszenie wolontarystycznie, pomaga w różnych działaniach i projektach. Jest osobą wspierającą na wyjazdach, zorganizowanych przez Stowarzyszenie Na Całe Życie.

Małgorzata Gotkowskaod wielu lat współprowadzi z mężem firmę Horn zajmująca się m.in. rybołówstwem czy wszelką aktywnością związana z motocrossami. Zajmuje się głównie stroną organizacyjną oraz księgową. Prywatnie miłośniczka ogrodu oraz kuchni polskiej. W wolnych chwilach lubi czytać książki. Z pasji do strzelectwa uzyskała pozwolenie na broń oraz wstąpiła do klubu strzeleckiego. Od 2 lat wychowawca na obozach organizowanych przez Stowarzyszenie Na Całe Życie.

Alicja Skórzyńska – interesuje się przede wszystkim wojskiem oraz sportami ekstremalnymi. Desanty, skoki spadochronowe nie są jej obce. Gdy wkłada na siebie mundur czuje dumę i radość, że może zrobić coś dla naszego kraju oraz czcić pamięć przodków, którzy w mundurze oddali za kraj swojej życie.  Jej drugą miłością jest muzyka, a dokładnie wokal. Śpiew towarzyszy jej od młodych lat. Sama przyznaje, że mogłaby śpiewać wszędzie, nie tylko pod prysznicem.

Zaświadczenia:

  • Zaświadczenie Nr 18/11/19 o ukończeniu kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy i uzyskaniu tytułu ratownika zorganizowany przez TRIAGE Sp. z o.o. w Warszawie
  • Certyfikat ukończenia z wyróżnieniem kursu animator zabaw dla dzieci zorganizowany przez Stowarzyszenie Na Całe Życie w Warszawie