Oleksandra Melnychenko – jest studentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jako wolontariuszka uczestniczy w stowarzyszeniach działających na rzecz uchodźców i aktywnie wspierających Ukraińców w Polsce. Tymi instytucjami są między innymi Stowarzyszenie Interwencji Prawnej i Centrum Wielokultorowe. Z samego dzieciństwa próbowała siebie w różnych dziedzinach sportowych i artystycznych zwłaszcza taniec, wspinaczka górska, teatr, rysowanie i rękodzieło. Swój wolny czas spędza aktywnie z młodszym rodzeństwem podczas jazdy na rowerach bądź gry w tenis stołowy. Jest twórczą i aktywną osobą. Szybko nawiązuje kontakt z dziećmi.

Monika Raczyńska – studentka Wydziału Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Jak Napoleon mała wzrostem wielka duchem. Odpowiedzialna, kreatywna jak i skuteczna w działaniu . Bardzo lubi pracować z dziećmi. Z nią nikt się nie nudzi! Każdą drużynę poprowadzi do zwycięstwa. Jej mottem jest „darować bez wahania , tracić bez żalu i zdobywać bez chciwości”- George Sand.

Zaświadczenia:

  • Certyfikat ukończenia z wyróżnieniem kursu animator zabaw dla dzieci zorganizowany przez Stowarzyszenie Na Całe Życie w Warszawie

Karina Pełka– studentka Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Wydziale Nauk Pedagogicznych w Warszawie. Karina zaraża wszystkich swoim pozytywnym nastawieniem i uśmiechem. Jest osobą empatyczną, odpowiedzialną, nie bojącą się wyzwań stojących na drodze. Praca z dziećmi od zawsze była jej marzeniem, do którego zawzięcie dążyła. Uwielbia spędzać aktywnie czas, co pokazuje w pracy z dziećmi. Jej pasją są zwierzęta i podróże.

Ukończyła: Kurs Wychowawcy Kolonijnego;  Szkolenie NVC; Szkolenie nt. podstaw pracy Edukatora

Patrycja Juszczuk – absolwentka Psychologii, specjalność: psychoprofilaktyka i pomoc psychologiczna na WSEI i Pedagogiki Opiekuńczo-Wychowawczej z terapią pedagogiczną na UMCS w Lublinie. Od wielu lat zajmuje się pracą z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym. Uczestniczka licznych szkoleń oraz warsztatów z zakresu profilaktyki zdrowia psychicznego i pomocy dzieciom ze specyficznymi trudnościami edukacyjnymi. Obecnie zgłębia wiedzę na temat diagnozy psychologicznej w praktyce klinicznej na SWPS w Warszawie. Lubi rysować, jej hobby to aktywność fizyczna, dalekie podróże i długie wycieczki rowerowe.

Katarzyna Wojciechowska – studentka pedagogiki resocjalizacyjnej w Wyższej Szkole Nauk Społecznych Pedagogium. Z wielkim sercem i zapałem niejednokrotnie uczestniczyła w licznych koloniach i obozach. Prywatnie spełnia się jako zawodowa niania. Czynnie bierze udział w wielu ciekawych projektach związanych z pomocą dzieciom społecznie wykluczonych. Sama jest koordynatorem projektu „ Instytut – Nie stój w miejscu”, który jest w trakcie realizacji. Z pasją i ogromną empatią przekazuje dzieciom nie tylko wiele uśmiechu ale także wiedzę podczas zabawy edukacyjnej. Od lat jest związana ze sportem i tańcem. Aktywnie grała w siatkówkę i brała udział w różnych zawodach tanecznych. Radość i energia jaką Kasia pokazuje podczas zajęć sportowych i zumby porwie do zabawy nawet dorosłych! Uwielbia muzykę i czytanie książek. Bystra, empatyczna i pełna radości to chyba najtrafniejsze elementy do opisu Kasi.

Zaświadczenia:

  • Zaświadczenie Nr KW074/05/2018  o ukończeniu kursu na wychowawcę wypoczynku organizowanego przez Fundację na rzecz rozwoju – Inspirator