WYJAZDY LETNIE I ZIMOWE

– bezpieczne, aktywne, oryginalne kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę kolonii i obozów w atrakcyjnych cenach. Wyjazdy przez nas organizowane na pewno dostarczą Państwa pociechom niezapomnianych wrażeń.

Proponujemy szereg obozów tematycznych, dopasowanych do pory roku jak i miejsca wyjazdu. Prowadzimy między innymi zajęcia żeglarskie, sportowe, narciarskie, taneczne, mydlarskie czy teatralne. Pod okiem wykwalifikowanej kadry dzieci będą mogły doskonalić swoje talenty oraz aktywnie spędzać czas wolny.

Naszym atutem jest przykładanie dużej wagi do bezpieczeństwa dzieci jak również zapewnianie miłej i przyjaznej atmosfery w grupie. Niezwykle ważne jest dla nas samopoczucie podopiecznych. Dbamy aby każdy znalazł dla siebie miejsce w grupie gdzie swobodnie i w pełni możliwości może korzystać z przygotowanych zajęć i atrakcji. Przedstawiane przez nas oferty są precyzyjnie dobierane. Chcemy aby każdy uczestnik czerpał jak najwięcej z programy wyjazdu, dlatego zajęcia przygotowywane są i prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem pracy z dziećmi i młodzieżą.

Wakacje oraz ferie zimowe spędzone z nami to gwarancja sukcesu – rozwoju i spełnienia oczekiwań.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami i zaufania nam – przejdź do wydarzeń (link)