ZIELONE SZKOŁY

Niniejszym mamy przyjemność przedstawić niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju ofertę dotyczącą Zielonych Szkół z elementami żeglarstwa i sportów motorowodnych

Jeziorak to najdłuższe naturalne jezioro w Polsce i zarazem największe na Pojezierzu Iławskim, trzecie po Śniardwach i Mamrach w “Krainie Tysiąca Jezior”. Stanowi część szlaku Kanału Elbląskiego. Jezioro Jeziorak to raj dla miłośników sportów wodnych takich jak kajakarstwo, SUP, żeglarstwo, sporty motorowodne.

Zapraszamy na 5 dni w mazurskim, malowniczym otoczeniu w ośrodku z widokiem na jezioro i lasy. Czas wypełniony zajęciami sportowymi i motorowodnymi, przynoszącymi mnóstwo radości i satysfakcji podczas, których uczestnicy kształtują umiejętności pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Oferta skierowana do osób spragnionych mocnych wrażeń, kochających sporty motorowodne jak również tych, którzy chcą poznać smak przygody, lubią nowe wyzwania i są ciekawi świata. Ponadto szeroki wachlarz zajęć rekreacyjnych jest doskonałym dopełnieniem wyjazdu.

Jesteśmy w stanie dopasować program do Państwa życzeń. Zielone Szkoły realizowane w ramach programu Zielono Mi.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami i zaufania nam – przejdź do wydarzeń (link)