Ważne informacje w związku z koronawirusem w Polsce

Drodzy Rodzice! Drodzy Opiekunowie!

Sytuacja, która obecnie panuje w kraju związana z epidemią koronawirusa jest sytuacją niosącą za sobą wiele niepewności i pytań. My również stawiamy sobie wiele pytań, a przede wszystkim to: „Kiedy będziemy mogli wrócić do normalnego funkcjonowania?”. Śledzimy doniesienia z kraju, słuchamy jakie rząd podejmuje kroki w walce z wirusem.

Mimo trudności nie zwalniamy tempa. Nasz zespół prężnie działa nad przygotowaniem programów letnich obozów. Na ten moment, według głosów idących z rządu, wakacje rozpoczną się planowo. Liczymy, że do tego czasu epidemia ustąpi, a my będziemy mogli zapewnić Państwa dzieciom/podopiecznym bezpieczny wypoczynek.

Naszemu stowarzyszeniu przyświeca myśl: „Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Chcemy, aby znowu cały świat się śmiał! Żywo, radośnie, beztrosko… Po tych trudnych tygodniach zależy nam, aby dzieci i młodzież mogła aktywnie spędzić czas nad naszym pięknym polskim morzem. Jak co roku zapraszamy na obozy tematyczne. Tego lata nie zabraknie w ofercie programu wodnego, podróżniczego, artystycznego czy programu z elementami udzielania pierwszej pomocy. Już teraz zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami w zakładce OFERTY.

Szanowni Państwo! Pragniemy uspokoić, że w przypadku niemożności realizacji obozów z powodów panującej epidemii będziemy zwracać całkowity koszt, który do danego momentu Państwo poniosą. W przypadku przedłużenia roku szkolnego, będą mogli Państwo wykorzystać wpłacone środki na inny dogodny dla Państwa turnus.

W razie pytań lub wątpliwości służymy pomocą.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem telefonu +48 506043484 mailem: biuro@nacalezycie.org oraz na messengerze.