mieszko gotkowskiMieszko Gotkowski – od wielu lat zaangażowany w pracę wychowawczą i instruktorską z dziećmi oraz młodzieżą. Sportowiec, zawodnik jeżdżący w zawodach motocross, enduro, cross country. Zaczynał w gdańskim automotoklubie w roku 1990. Wielokrotny mistrz Polski wymienionych dyscyplin. Zawodowo zajmuje się rybołówstwem. Zajmuje się też szkoleniem młodych osób u siebie na torze w Jeleniej Dolinie oraz serwisem motocykli. Posiada niezbędne umiejętności oraz kwalifikacje do pracy z dziećmi i młodzieżą tj. kurs kierowników wypoczynku i kurs wychowawców..

aleksander gotkowskiAleksander Gotkowski – sportowiec , zawodnik jeżdżący w zawodach superenduro, motocross. Mistrz Polski, brał też udział w mistrzostwach świata gdzie zajął 11 miejsce. Obecnie rozpoczął swoją działalność, wynajem motocykli, szkolenia motorowe i serwis motocykli. Zajmuje się też rybołówstwem. Posiada niezbędne umiejętności oraz kwalifikacje do pracy z dziećmi i młodzieżą tj. kurs wychowawców.

Piotr Poźlewicz – zodiakalna Ryba, więc uwielbia prowadzić zajęcia nad wodą i w niej. Z wykształcenia ratownik medyczny, instruktor pierwszej pomocy i ratownictwa specjalistycznego. Przez lata pracował ze służbami mundurowymi, obecnie prowadzi Fundację „Na Obcej Ziemi”, która wspiera polskie szkoły na dawnych Kresach. Amatorsko zajmuje się teatrem, śpiewem i muzyką, ale jak sam przyznaje, jest wielu lepszych, więc zostanie przy wykonaniach amatorskich. Chociaż stara się nad tym panować, zdarza mu się humorystycznie lub sarkastycznie podsumować różne działania, ale za swoich podopiecznych dałby się pokroić. Na naszych obozach będzie prowadzić zajęcia z pierwszej pomocy, survivalu, strzelectwa, zajęcia linowe. Jeśli mu dać wolną rękę, jest gotowy przygotować niejedne niekonwencjonalne, artystyczne zajęcia.