mieszko gotkowskiMieszko Gotkowski – od wielu lat zaangażowany w pracę wychowawczą i instruktorską z dziećmi oraz młodzieżą. Sportowiec, zawodnik jeżdżący w zawodach motocross, enduro, cross country. Zaczynał w gdańskim automotoklubie w roku 1990. Wielokrotny mistrz Polski wymienionych dyscyplin. Zawodowo zajmuje się rybołówstwem. Zajmuje się też szkoleniem młodych osób u siebie na torze w Jeleniej Dolinie oraz serwisem motocykli. Posiada niezbędne umiejętności oraz kwalifikacje do pracy z dziećmi i młodzieżą tj. kurs kierowników wypoczynku i kurs wychowawców..

aleksander gotkowskiAleksander Gotkowski – sportowiec , zawodnik jeżdżący w zawodach superenduro, motocross. Mistrz Polski, brał też udział w mistrzostwach świata gdzie zajął 11 miejsce. Obecnie rozpoczął swoją działalność, wynajem motocykli, szkolenia motorowe i serwis motocykli. Zajmuje się też rybołówstwem. Posiada niezbędne umiejętności oraz kwalifikacje do pracy z dziećmi i młodzieżą tj. kurs wychowawców.

Kacper Polańskistudent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Sportowiec, który trenuje wioślarstwo. Na swoim koncie ma zdobyte między innymi złote medale Mistrzostw Polski. Wie, że ciężka praca przynosi efekty oraz wszystko w życiu jest możliwe.

Ukończone kursy: sanitariusza, kwalifikowanej pierwszej pomocy, ratownika wodnego, sternika motorowodnego, dietetyki.